Запускається конкурс «Для Бога я створю найкраще-2015» Друк e-mail

Запускається конкурс «Для Бога я створю найкраще-2015»

До участі в образотворчому конкурсі запрошуються люди, волонтерські організації, художні школи, школи мистецтв, студії, гуртки, християнські спільноти, парафії, художники, народні майстри, фотохудожники, окремі особи, які люблять Бога та можуть зображальними засобами розкрити тему.
Тема: БУТИ СВЯТИМ СЬОГОДНІ У ВСІХ СИТУАЦІЯХ; ПРИСУТНІСТЬ БОГА В МОЄМУ ЖИТТІ АБО ЖИТТІ БЛИЗЬКИХ , В ЖИТТІ МІСТА… ЙОГО ПОЧЕРК; ВОЛЯ БОЖА; ДРУЖБА З ІСУСОМ; ПОРЯТУНОК В БОЗІ, ДОПОМОГА ВІД БОГОРОДИЦІ,СВЯТИХ; Ваша тема.

Номінації: традиційне мистецтво, експериментальне мистецтво. Вікова категорія: до 10 років, 10-17 років, більше 17 років. Формат робіт: рекомендуємо А-2, А-3 для малюнків; «неформати» також допускаються до конкурсу.
Роботи не рецензуються і не повертаються. Кращі друкуються в каталозі, після серії мандрівних виставок (місця уточнюються, зголошуйтесь!) використовуються у проектах фестивалю «Вгору серця». Кожен учасник отримає відповідь і каталог конкурсу. Для оформлення малюнків рекомендуємо паспарту з картону. Кожна робота повинна мати етикетку: назва роботи, прізвище, ім’я, рік народження учасника, адреса автора або колективу, викладач, контактні телефони. Етикетка може бути написана будь-якою мовою з українським або англійським перекладом.

Термін подачі робіт: до 1 травня 2015 року (за поштовим штемпелем)
Адреса: Надвірнянська художня школа, вул. Міцкевича,9, Надвірна, Івано-Франківська обл., Україна 78400. Тел.: (03475)26392, 0979041711
Дорогі люди! В Україні війна. Хто обороняє країну, хто волонтерить, допомагаючи тим, хто в окопах, лікує поранених чи допомагає сім’ям загиблих …. МИ РОБИМО ,ЩО ВМІЄМО НАЙКРАЩЕ- діємо в майбутнє. Діємо, незалежно від того, де лінія фронту, важливо,щоб вона не була всередині нас -тобто в серці. Нам важко зосередитись в малюванні - але впевнений , що ми можемо напряму говорити з Богом. Особливо, коли нас з усіх боків обклала небезпека. Важкі жертви наших родичів- друзів-знайомих говорять нам, живим, про обов’язок молитви за них , а також допомоги одне одному. Але в жодному разі не відчуження і не розчарування .
Виставки «ДЛЯ БОГА Я СТВОРЮ НАЙКРАЩЕ» попередніх років дотепер подорожують помежи людей. Їхня географія - більш як 30-ть місць в Україні: це Харків і Кіровоград, Одеса і Дніпропетровськ , Тернопіль і Чернівці, Івано-Франківськ, Підпечери, Надвірна, Галич, Рожнятів, Коломия, Яремче, Єзупіль, Уніж ; на різних майданчиках: міжнародних фестивалях, чиновницьких коридорах, школах, лікарнях, музеях чи торгових центрах. На цей час виставка 2013р. курсує між Краматорськом і Бердянськом . ( слідкуйте за сторінкою у фейсбуку «ДЛЯ БОГА Я СТВОРЮ НАЙКРАЩЕ»)
Усі ваші попередні роботи зворушували серця багатьох людей. Було видно, що ви це робили у співпраці з Богом, а ми- ваші ангели .
Минулого року всі переживання і дії пішли в бік Майдану, далі- в бік війни. Ми тоді не оголосили конкурс, бо не мали як. Зараз теж нема як, але є деяка надія ! Тому-газ!
Просимо у Бога сили робити нове!сильне!найкраще!!! Мусимо творити найкраще в світі- найкраще для Бога !!!

 

Останні відгуки про заклади

Найкраща ігрова дитяча кімната ХЕППІ КІДС-HAPPY KIDS 5 stars
Ольга: Чудова ігрова кімната, зручно що можна продовжувати свято! Серед інших ігрових, нашій малечі найбільш до вподоби саме Хе...
Найкраща ігрова дитяча кімната ХЕППІ КІДС-HAPPY KIDS 5 stars
Таня: Я задоволена і діти також. Рекомендую!
Нічний клуб «el Dorado» 0 stars
: Обслуговування ужасне офіціанти хамлять рахунок беруть здачу не приносять і це вже не перший раз там таке, конья...
Туристична фірма «Еней» 0 stars
Андрій: Кантора бере гроші, і ні за що не відповідає, працівникі наглі і хамовиті. Хочете щоб ваша відпустка не відбулась вам до...