Виставка живопису Галини Вінтоняк Друк

 Виставка живопису Галини Вінтоняк16 січня Музей мистецтв Прикарпаття представив першу персональну виставку пейзажів та натюрмортів Галини Вінтоняк, які вона написала протягом останніх трьох років. «Я імпульсивна та емоційна людина. Такими є і мої роботи. Я ніколи не дотримувалась академізму у кольорі. Втім, прийшов момент, і я почала його додавати все більше та більше», — розповідає Галина Вінтоняк. На думку мистецтвознавців — художниця вдало демонструє власну творчу манеру, в основі якої — майстерна гра кольору та відтінків. В її роботах присутня експресія та настрій, вони несуть добро і світло, а відтак — на полотні грають справжні барви сонця та життя.

Галина Вінтоняк — коломийська художниця у третьому поколінні. Свій фах вона обрала ще в дитячому віці. Від бабуні, яка займалась писанкарством, Галина перейняла символізм та легкість письма, від мами, дизайнера одягу, — конструктивність та оригінальність у подачі теми.
Художницю називають представницею «львівської школи живопису». Після коледжу прикладного мистецтва імені І.Труша вона закінчила Львівській інститут прикладного та декоративного мистецтва.
Галина Вінтоняк — учасниця багатьох колективних виставок та вернісажів. Її роботи зберігаються у приватних колекціях Австрії, Канади, США, в Музеї декоративного мистецтва Москви. Нині художниця зізнається, що уже придбала квиток до Італії. Саме там відбудеться її друга персональна виставка. Джерело: www.paralleli.if.ua

Виставка живопису Галини Вінтоняк Виставка живопису Галини Вінтоняк Виставка живопису Галини Вінтоняк Виставка живопису Галини Вінтоняк Виставка живопису Галини Вінтоняк Виставка живопису Галини Вінтоняк Виставка живопису Галини Вінтоняк Виставка живопису Галини Вінтоняк Виставка живопису Галини Вінтоняк