У середмісті Івано-Франківська художник Петро Буяк організував соціальний проект-геппінг «Вибирай і добирай років» Друк e-mail

Петро Буяк. «Вибирай і добирай років»Замість алкоголю – молоко. До здорового способу життя іванофранківців закликала «корова». У неї на кілька хвилин перевтілився місцевий художник Петро Буяк. У середмісті Івано-Франківська він організував соціальний проект-геппінг «Вибирай і добирай років».
У порожніх віконницях «Молочного кафе» автор розмістив 9 картин. Кожна з них описує історії, в яких постає вибір «добавляти» чи «відбувати» собі повноцінного життя. Автор мистецького дійства каже, у такий спосіб апелює до світового руху проти шкідливих звичок.
Випити склянку молока перехожим пропонує господиня-фермерка Юлія. Каже, воно корисне як для малечі, так і для дорослих. В ньому є все, що потрібно для росту і розвитку організму людини.
Мистецький перформенс неабияк зацікавив мешканців обласного центру. Вони куштували молоко і намагалися «прочитати» історію, зображену автором на картинах.
Надалі проект «Вибирай і добирай років» помандрує до Львова і Калуша. Мистецька подія також буде організована у форматі геппінгу – картини перебуватимуть у відкритому просторі лише кілька годин.
Мар’яна Гринечко, Олександр Литвиненко. Новини на Вежі.

Петро Буяк. «Вибирай і добирай років» Петро Буяк. «Вибирай і добирай років» Петро Буяк. «Вибирай і добирай років» Петро Буяк. «Вибирай і добирай років» Петро Буяк. «Вибирай і добирай років» Петро Буяк. «Вибирай і добирай років» Петро Буяк. «Вибирай і добирай років» Петро Буяк. «Вибирай і добирай років»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні відгуки про заклади

Найкраща ігрова дитяча кімната ХЕППІ КІДС-HAPPY KIDS 5 stars
Ольга: Чудова ігрова кімната, зручно що можна продовжувати свято! Серед інших ігрових, нашій малечі найбільш до вподоби саме Хе...
Найкраща ігрова дитяча кімната ХЕППІ КІДС-HAPPY KIDS 5 stars
Таня: Я задоволена і діти також. Рекомендую!
Нічний клуб «el Dorado» 0 stars
: Обслуговування ужасне офіціанти хамлять рахунок беруть здачу не приносять і це вже не перший раз там таке, конья...
Туристична фірма «Еней» 0 stars
Андрій: Кантора бере гроші, і ні за що не відповідає, працівникі наглі і хамовиті. Хочете щоб ваша відпустка не відбулась вам до...