В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності" Друк e-mail

В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності"У залі обласного відділення Національної Спілки художників України Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки Аргіта Даудзе представила пересувну виставку «Наш шлях до незалежності». Світлини відображають відродження Латвійської Республіки наприкінці ХХ століття.

Пропонуючи їх переглянути, Посол Латвійської Республіки побажала українському народові єдності для перемоги над агресором. «Цією виставкою ми демонструємо важливість єдності народу, спираючись на приклад Балтійських країн та ділимось нашим досвідом боротьби», - зазначила Аргіта Даудзе.

 

Заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович подякував Аргіті Даудзе за допомогу Латвії та інших країн Балтії у відстоюванні українських інтересів на міжнародній арені. Посадовець зауважив, що на світлинах відображені події, які є схожими на ситуацію на Майдані в Києві та інших українських містах минулої зими.

«На цих світлинах я бачу барикади Майдану Незалежності, сотні тисяч громадян та їх єднання у боротьбі з диктаторським режимом. Ці фотографії несуть таку ж енергетику, яка була на Майдані. Роздивляючись роботи і проводячи паралелі, вірю, що, як і колись у Латвії, так і сьогодні в Україні саме з відстоювання громадянами своїх прав та свобод розпочнеться справжня розбудова єдиної європейської правової держави", - поділився враженнями від виставки Сергій Адамович.

В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності" В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності" В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності" В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності" В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності" В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності" В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності" В Івано-Франківську пропонують оглянути латвійський "шлях до незалежності"

Джерело: Галицький Кореспондент

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні відгуки про заклади

Найкраща ігрова дитяча кімната ХЕППІ КІДС-HAPPY KIDS 5 stars
Ольга: Чудова ігрова кімната, зручно що можна продовжувати свято! Серед інших ігрових, нашій малечі найбільш до вподоби саме Хе...
Найкраща ігрова дитяча кімната ХЕППІ КІДС-HAPPY KIDS 5 stars
Таня: Я задоволена і діти також. Рекомендую!
Нічний клуб «el Dorado» 0 stars
: Обслуговування ужасне офіціанти хамлять рахунок беруть здачу не приносять і це вже не перший раз там таке, конья...
Туристична фірма «Еней» 0 stars
Андрій: Кантора бере гроші, і ні за що не відповідає, працівникі наглі і хамовиті. Хочете щоб ваша відпустка не відбулась вам до...